24B09-BFA016000T
RoHS
制造商零件编号:
24B09-BFA016000T
商品编码:
24B09-BFA016000T
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
FINGER STOCK BECU ADHESIVE MOUNT
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 121°C
Fingerstock
16.000" (406.40mm)
0.370" (9.40mm)
0.140" (3.56mm)