30M03-BFA024000T
RoHS
制造商零件编号:
30M03-BFA024000T
商品编码:
30M03-BFA024000T
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
FINGER STOCK BECU TWIST SERIES S
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 121°C
Fingerstock
24.000" (609.60mm)
0.230" (5.84mm)
0.030" (0.76mm)