32B05-BFA016000N
RoHS
制造商零件编号:
32B05-BFA016000N
商品编码:
32B05-BFA016000N
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
FINGER STOCK BECU CLIP-ON PRO 0.
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 121°C
Fingerstock
16.000" (406.40mm)
0.300" (7.62mm)
0.170" (4.32mm)