060D250-024000
RoHS
制造商零件编号:
060D250-024000
商品编码:
060D250-024000
零件描述:
GASKET FABRIC FOAM D-SHAPED 0.06
Active
-40°C ~ 70°C
Gasket
Copper Nylon
D-Shape
24.000" (609.60mm)
0.250" (6.35mm)
0.060" (1.52mm)