157S157-024000
RoHS
制造商零件编号:
157S157-024000
商品编码:
157S157-024000
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
GASKET FABRIC FOAM SQUARE 0.157"
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 70°C
Gasket
Copper Nylon
Square
24.000" (609.60mm)
0.157" (3.99mm)
0.157" (4.00mm)