100D300-024000
RoHS
制造商零件编号:
100D300-024000
商品编码:
100D300-024000
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
GASKET FABRIC FOAM D-SHAPED 0.10
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 70°C
Gasket
Copper Nylon
D-Shape
24.000" (609.60mm)
0.300" (7.62mm)
0.100" (2.54mm)