187R375-024000
RoHS
制造商零件编号:
187R375-024000
商品编码:
187R375-024000
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
GASKET FABRIC FOAM RECTANGULAR 0
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 70°C
Gasket
Copper Nylon
Rectangle
24.000" (609.60mm)
0.375" (9.53mm)
0.187" (4.75mm)