GNM214R61A105MEA2D
RoHS
制造商零件编号:
GNM214R61A105MEA2D
商品编码:
GNM214R61A105MEA2D
制造商/品牌:
Murata Electronics
零件描述:
CAP ARRAY 1UF 10V X5R 0805
产品类别 :
Capacitor Networks, Arrays
Obsolete
1µF
±20%
10 V
X5R
Surface Mount
0805 (2012 Metric)
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
0.022" (0.55mm)