ASR-SID480D25ZL
RoHS
制造商零件编号:
ASR-SID480D25ZL
商品编码:
ASR-SID480D25ZL
零件描述:
DUAL POLE PANEL MOUNTED DC TO AC
Chassis Mount
Module
4 ~ 15VDC
AC, Zero Cross
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
SPST-NO (1 Form A) x 2
24 V ~ 530 V
25 A