ASR-SQF480D25RW-P
RoHS
制造商零件编号:
ASR-SQF480D25RW-P
商品编码:
ASR-SQF480D25RW-P
零件描述:
THREE PHASE PANEL MOUNTED SSR DC
Active
Chassis Mount
Module
4 ~ 32VDC
AC
Screw Terminal
3PST-NO (3 Form A)
24 V ~ 530 V
25 A