ASR-SV240D10RW-L
RoHS
制造商零件编号:
ASR-SV240D10RW-L
商品编码:
ASR-SV240D10RW-L
制造商/品牌:
Altran Magnetics, LLC
零件描述:
DIN-RAIL HEATSINK INTEGRATED SSR
产品类别 :
Solid State Relays
Active
DIN Rail
Module
4 ~ 32VDC
AC
Screw Terminal
SPST-NO (1 Form A)
24 V ~ 280 V
10 A