ASR-SIM240D25ZW-LQ
RoHS
制造商零件编号:
ASR-SIM240D25ZW-LQ
商品编码:
ASR-SIM240D25ZW-LQ
零件描述:
MINI TYPE SINGLE POLE PANEL MOUN
Hockey Puck
4 ~ 32VDC
AC, Zero Cross
Quick Connect, Disconnect
SPST-NO (1 Form A)
24 V ~ 280 V
25 A