BB-SDR-480P-24
RoHS
制造商零件编号:
BB-SDR-480P-24
商品编码:
BB-SDR-480P-24
制造商/品牌:
Advantech
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output
Industrial, ITE (Commercial)
5.06" L x 3.37" W x 4.93" H (128.5mm x 85.5mm x 125.2mm)
AC
CB, CE, cULus, TUV
480W
1
3 kV
20A
24V
94%
90 ~ 264 VAC