96PSD-A480W24-MN
RoHS
制造商零件编号:
96PSD-A480W24-MN
商品编码:
96PSD-A480W24-MN
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Discontinued at Digi-Key
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Industrial, ITE (Commercial)
5.06" L x 3.37" W x 4.93" H (128.5mm x 85.5mm x 125.2mm)
AC or DC
CB, CE, cULus, TUV
480W
1
3 kV
20A
24V
92.5%
90 ~ 264 VAC
127V
370V