96PSD-A10W12-MM
RoHS
制造商零件编号:
96PSD-A10W12-MM
商品编码:
96PSD-A10W12-MM
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 10W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Industrial, ITE (Commercial)
3.94" L x 0.89" W x 3.54" H (100.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
AC or DC
CB, CE, cURus, TUV
10W
1
3 kV
840mA
12V
81%
85 ~ 264 VAC
120V
370V