BB-MDR-20-24
RoHS
制造商零件编号:
BB-MDR-20-24
商品编码:
BB-MDR-20-24
制造商/品牌:
Advantech
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 20W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
3.94" L x 0.89" W x 3.54" H (100.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
AC
CB, CE, cULus, TUVgs
20W
1
3 kV
1A
24V
84%
85 ~ 264 VAC