SCP30S24B-DN
RoHS
制造商零件编号:
SCP30S24B-DN
商品编码:
SCP30S24B-DN
零件描述:
30W 24V SW PWR SPLY SLIM DIN
Active
-25°C ~ 65°C
IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
AC or DC
CE, cURus
31W
1
1.3A
24V
77%
85 ~ 264 VAC
100V
375V