SCD30S24B-DN
RoHS
制造商零件编号:
SCD30S24B-DN
商品编码:
SCD30S24B-DN
零件描述:
30W 24V DC-DC DIN SWITCHING PS
Active
-25°C ~ 65°C
IP20
Industrial, ITE (Commercial)
2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm)
DC
CE, cULus, cURus
31W
1
1.3A
24V
20V
72V