SCD30D15-DN
RoHS
制造商零件编号:
SCD30D15-DN
商品编码:
SCD30D15-DN
制造商/品牌:
SolaHD
零件描述:
30W +/-15V DC-DC DUAL O/P SWPS
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 65°C
IP20
Industrial, ITE (Commercial)
2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm)
DC
CE, cULus, cURus
24W
2
800mA, 800mA
15V
-15V
20V
72V