PSD-A60W48
RoHS
制造商零件编号:
PSD-A60W48
商品编码:
PSD-A60W48
制造商/品牌:
Advantech
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 60W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Discontinued at Digi-Key
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
3.55" L x 1.26" W x 3.94" H (90.2mm x 32.0mm x 100.0mm)
AC
CB, CCC, CE, TUV, UL
60W
1
1.5 V
1.25A
48V
89%
85 ~ 264 VAC