SCP30S5B-DN
RoHS
制造商零件编号:
SCP30S5B-DN
商品编码:
SCP30S5B-DN
零件描述:
30W 5V SW PWR SPLY SLIM DIN
Active
-25°C ~ 65°C
IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
AC or DC
CE, cURus
30W
1
6A
5V
70%
85 ~ 264 VAC
100V
375V