SCP30S3.3-DN
RoHS
制造商零件编号:
SCP30S3.3-DN
商品编码:
SCP30S3.3-DN
零件描述:
30W 3.3V SW PWR SPLY DIN
Active
-25°C ~ 65°C
IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm)
AC or DC
CE, cURus
20W
1
6A
3.3V
62%
85 ~ 264 VAC
100V
375V