SVL412100
RoHS
制造商零件编号:
SVL412100
商品编码:
SVL412100
制造商/品牌:
SolaHD
零件描述:
50W 12V DIN PS 85-264VAC
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Industrial, ITE (Commercial)
3.52" L x 1.18" W x 2.95" H (89.4mm x 30.0mm x 74.9mm)
AC or DC
CE, cULus, cURus
48W
1
3 kV
4A
12V
88%
85 ~ 264 VAC
120V
375V