SCP30S24-DN
RoHS
制造商零件编号:
SCP30S24-DN
商品编码:
SCP30S24-DN
制造商/品牌:
SolaHD
零件描述:
30W 24V SW PWR SPLY DIN
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 65°C
IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm)
AC or DC
CE, cURus
31W
1
1.3A
24V
77%
85 ~ 264 VAC
100V
375V