HP-L-1000-203-3%-RH
RoHS
制造商零件编号:
HP-L-1000-203-3%-RH
商品编码:
HP-L-1000-203-3%-RH
零件描述:
SENSOR LINEAR 1000MM CONN
Active
-40°C ~ 85°C
Custom
Sensor Strip
20 kOhms
Resistive
±3%
Linear Position
0 ~ 1000.00mm (0 ~ 40.00")
±20%