HP-L-0750-203-1%-RH
RoHS
制造商零件编号:
HP-L-0750-203-1%-RH
商品编码:
HP-L-0750-203-1%-RH
制造商/品牌:
Spectra Symbol
零件描述:
SENSOR LINEAR 750MM CONNECTOR
产品类别 :
Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Active
-40°C ~ 85°C
Custom
Sensor Strip
20 kOhms
Resistive
Connector
Flexible Membrane - Linear
Resistive
±1%
Linear Position
0 ~ 750.00mm (0 ~ 29.53")
±20%