SP-L-0750-203-1%-RH
RoHS
制造商零件编号:
SP-L-0750-203-1%-RH
商品编码:
SP-L-0750-203-1%-RH
零件描述:
SENSOR LINEAR 750MM CONNECTOR
Active
-40°C ~ 50°C
Custom
Sensor Strip
20 kOhms
Resistive
±1%
Linear Position
0 ~ 750.00mm (0 ~ 29.53")
±20%