CAB-24A-2B
RoHS
制造商零件编号:
CAB-24A-2B
商品编码:
CAB-24A-2B
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Active
-10°C ~ 40°C
Lighted Indicator
Socketable
Plug In
General Purpose
24VAC
10 A
240VAC - Max