IS4S-120A-L-50K
RoHS
制造商零件编号:
IS4S-120A-L-50K
商品编码:
IS4S-120A-L-50K
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 120V
Active
0°C ~ 50°C
SPST-NO (1 Form A) x 4
Latching, Single Coil
General Purpose
120VAC
10 A
250VAC - Max