IS4R-24A-R-10K
RoHS
制造商零件编号:
IS4R-24A-R-10K
商品编码:
IS4R-24A-R-10K
制造商/品牌:
R-K Electronics, Inc.
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
0°C ~ 50°C
Lighted Indicator
DIN Rail
Screw Terminal
SPST-NO (1 Form A) x 4
Non Latching
General Purpose
24VAC
10 A
250VAC - Max