280-D30N1NXC
RoHS
制造商零件编号:
280-D30N1NXC
商品编码:
280-D30N1NXC
制造商/品牌:
c3controls
零件描述:
1 Pole, 30A, 24V AC (50/60 Hz)
产品类别 :
Contactors (Electromechanical)
Active
-40°C ~ 65°C
Insulation - Class B
Chassis Mount
Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
SPST-NO (1 Form A)
24VAC
30 A
277VAC - Max
18VAC
6 VAC