280-D50N3XE
RoHS
制造商零件编号:
280-D50N3XE
商品编码:
280-D50N3XE
零件描述:
3 Pole, 50A, 208-240V AC (50/60
Active
-40°C ~ 65°C
Insulation - Class B
Chassis Mount
Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
3PST-NO (3 Form A)
208 ~ 240VAC
50 A
277VAC - Max
177 VAC
40 VAC