300-S25N30D10
RoHS
制造商零件编号:
300-S25N30D10
商品编码:
300-S25N30D10
制造商/品牌:
c3controls
零件描述:
NR 25A3P 120V60HZ/110V50HZ 1NOAX
产品类别 :
Contactors (Electromechanical)
Active
-25°C ~ 55°C
Auxiliary Contacts
Chassis Mount, DIN Rail
Screw Terminal
3PST-NO (3 Form A)
120VAC
25 A
690VAC - Max
96 VAC
42 VAC