REDIN480-24
RoHS
制造商零件编号:
REDIN480-24
商品编码:
REDIN480-24
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
Hazardous Locations, ITE (Commercial)
4.81" L x 2.80" W x 4.89" H (122.3mm x 71.0mm x 124.2mm)
AC
CE, cURus
480W
1
3 kV
20A
24V
93.8%
85 ~ 264 VAC