REDIN240-24
RoHS
制造商零件编号:
REDIN240-24
商品编码:
REDIN240-24
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 120W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Universal Input
ITE (Commercial)
4.50" L x 1.81" W x 4.88" H (114.3mm x 46.0mm x 124.4mm)
AC
CB, CE, cURus
240W
1
3 kV
10A
24V
94.4%
85 ~ 264 VAC