RAC40-15DB-ST
RoHS
制造商零件编号:
RAC40-15DB-ST
商品编码:
RAC40-15DB-ST
零件描述:
AC/DC CONVERTER +/-15V 40W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
4.41" L x 2.51" W x 1.28" H (111.9mm x 63.7mm x 32.5mm)
AC
CE
40W
2
3 kV
1.33A, 1.33A
15V
-15V
83%
90 ~ 264 VAC