XCSL1120W024VAA
RoHS
制造商零件编号:
XCSL1120W024VAA
商品编码:
XCSL1120W024VAA
制造商/品牌:
Cabur
零件描述:
24 VDC ( ADJUSTABLE FROM 16 TO 2
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
Industrial
AC or DC
CB, CE
120W
1
5A
24V
87%
120 ~ 240 VAC
100V
370V