XCSD1015W012VAA
RoHS
制造商零件编号:
XCSD1015W012VAA
商品编码:
XCSD1015W012VAA
制造商/品牌:
Cabur
零件描述:
12 VDC, 85-264VAC/100-370 VDC IN
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
Industrial
AC or DC
CB, CE
15W
1
1.2A
12V
86%
120 ~ 230 VAC
100V
370V