XCSD1030W024VAA
RoHS
制造商零件编号:
XCSD1030W024VAA
商品编码:
XCSD1030W024VAA
制造商/品牌:
Cabur
零件描述:
24 VDC, SINGLE PHASE, 85-264VAC/
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
Industrial
AC or DC
CB, CE
30W
1
1.25A
24V
87%
120 ~ 230 VAC
100V
370V