PDRA-120-24
RoHS
制造商零件编号:
PDRA-120-24
商品编码:
PDRA-120-24
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 120W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
ITE (Commercial)
4.44" L x 1.38" W x 4.92" H (112.7mm x 35.0mm x 125.0mm)
AC or DC
CB Scheme, EN, IEC, UL
120W
1
3 kV
5A
24V
92%
55024; 55032 Class A; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
85 ~ 264 VAC
100V
370V