PDRC-75-12
RoHS
制造商零件编号:
PDRC-75-12
商品编码:
PDRC-75-12
零件描述:
AC-DC, 75 W, 12 VDC, SINGLE OUTP
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-40°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
Industrial, ITE (Commercial)
3.54" L x 2.24" W x 3.58" H (90.0mm x 57.0mm x 91.0mm)
AC or DC
EN, SIQ, TUV, UL
72W
1
3 kV
6A
12V
86%
1310; 8750; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3; 62368-1
90 ~ 264 VAC
120V
375V