PDRC-10-24
RoHS
制造商零件编号:
PDRC-10-24
商品编码:
PDRC-10-24
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC-DC, 10 W, 24 VDC, SINGLE OUTP
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-40°C ~ 71°C (With Derating)
IP20, Universal Input
Industrial, ITE (Commercial)
2.22" L x 0.71" W x 3.58" H (56.5mm x 18.0mm x 91.0mm)
AC or DC
EN, SIQ, TUV, UL
10W
1
3 kV
420mA
24V
80%
1310; 8750; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3; 62368-1
90 ~ 264 VAC
120V
375V