DPP120-12-3
RoHS
制造商零件编号:
DPP120-12-3
商品编码:
DPP120-12-3
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 120W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Not For New Designs
-40°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, Load Sharing
ITE (Commercial)
4.68" L x 2.92" W x 4.88" H (118.9mm x 74.2mm x 124.0mm)
AC
CE
120W
1
3 kV
10A
12V
87%
340 ~ 575 VAC (3 Phase)