DLP75-24-1/C2EJ
RoHS
制造商零件编号:
DLP75-24-1/C2EJ
商品编码:
DLP75-24-1/C2EJ
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 60W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
4.33" L x 1.97" W x 3.81" H (110.0mm x 50.0mm x 97.0mm)
AC
CE
60W
1
3 kV
2.5A
24V
83%
85 ~ 132 VAC, 170 ~ 265 VAC