DRL100-24/C2
RoHS
制造商零件编号:
DRL100-24/C2
商品编码:
DRL100-24/C2
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
DIN RAIL MOUNT
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
Industrial, ITE (Commercial)
2.19" L x 2.83" W x 3.70" H (55.6mm x 72.0mm x 94.0mm)
AC or DC
101W
1
3 kV
4.2A
24V
90%
60950-1; 62368-1; UL 508
85 ~ 264 VAC
120V
373V