DSP30-24/277A2
RoHS
制造商零件编号:
DSP30-24/277A2
商品编码:
DSP30-24/277A2
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 30W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
2.19" L x 2.09" W x 3.76" H (55.6mm x 53.1mm x 95.5mm)
AC or DC
CE
30W
1
3 kV
1.25A
24V
87%
90 ~ 304 VAC
120V
370V