DRL60-24-1
RoHS
制造商零件编号:
DRL60-24-1
商品编码:
DRL60-24-1
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 60W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
Hazardous Locations, ITE (Commercial)
2.19" L x 2.13" W x 3.58" H (55.6mm x 54.0mm x 90.9mm)
AC or DC
CE
60W
1
3 kV
2.5A
24V
90%
85 ~ 264 VAC
120V
373V