DRL30-15-1
RoHS
制造商零件编号:
DRL30-15-1
商品编码:
DRL30-15-1
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 25W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
Hazardous Locations, ITE (Commercial)
2.19" L x 1.42" W x 3.58" H (55.6mm x 36.1mm x 90.9mm)
AC or DC
CE
25W
1
3 kV
1.68A
15V
88%
85 ~ 264 VAC
120V
373V