PDRB-75-48
RoHS
制造商零件编号:
PDRB-75-48
商品编码:
PDRB-75-48
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 77W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
4.04" L x 1.36" W x 4.96" H (102.5mm x 34.5mm x 126.0mm)
AC or DC
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV
77W
1
3 kV
1.6A
48V
89%
55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
90 ~ 264 VAC
127V
370V