PQAE50-D48-S3-DIN
RoHS
制造商零件编号:
PQAE50-D48-S3-DIN
商品编码:
PQAE50-D48-S3-DIN
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
DC-DC ISOLATED, 50 W, 36~75 VDC
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off
ITE (Commercial)
2.99" L x 1.24" W x 1.02" H (76.0mm x 31.5mm x 25.8mm)
DC
CE
33W
1
1.5 kV
10A
3.3V
91%
36V
75V